Як відправити плівки на проявку та сканування

Друзі! Нагадуємо, ви можете відправляти нам плівки на проявлення і сканування компанією Нова Пошта. Іноді це виправдано навіть для жителів Києва. Все ж таки, час — найважливіший ресурс у житті 

Як зробити замовлення за допомогою Нова Пошта і на чому можна економити:

1. Відскануйте QR-code (або перейдіть за посиланням) та внесіть обов’язкову інформацію у форму: ПІБ, контактний телефон, е-mail, тип сканування, якщо замовляєте скан. Або вкладіть записку у посилку.
Не шліть важливу інформацію на e-mail, Faсebook або Instagram!

Посилання на форму для посилок, відправлених компанією “Нова Пошта”

2. Посилку відправляйте: «Нова Пошта», Київ, відділення №375 (вул. Євгена Сверстюка, 11Б),
+38 (095) 603 82 65, отримувач ФОП «Лавренчук Сергій Анатолійович» код ЄДРПОУ 3028616856.
Будь ласка, переконайтесь що відправили саме на ФОП, а не на фізичну особу. Інакше ми не зможемо отримати посилку.

3. Після того, як ми отримаємо вашу плівку, на ваш e-mail буде відправлено посилання для оплати картою через систему LiqPay.

4. У випадку ручної намотки на не «рідні» касети — обов’язково робіть наклейки на них. В ваших же інтересах зробити наклейки достатньо великими, що б майстер їх помітив

5. Готово!

Більше інформації:

1. Якщо ви відправляєте посилку не від свого імені, будь ласка, вкладіть інформацію з ім’ям та контактами автора знімків. Ця інформація знадобиться нам, якщо потрібно буде щось уточнити.

2. Скани фотографій ви отримаєте на ваш e-mail.

3. Проявлену і відскановану плівку перед зворотньою відправкою ми ріжемо в спеціальні слівери. Вартість — 15 грн. за плівку. Але якщо ви не бажаєте різати плівку, то обов’язково повідомте нас про це.

4. Плівку ми можемо відправити вам назад одразу після сканування. Але якщо ви плануєте регулярно користуватись нашими послугами, ми можемо зберігати їх і відправляти, коли збереться певна кількість плівок, приміром – 10. Постійним клієнтам це дозволить економити на зворотній відправці. Будь ласка, вказуйте це разом з іншою важливою інформацією.

5. Також, за бажання, із зворотною доставкою ви можете замовляти плівки в нашому інтернет-магазині. Плівки ми вкладемо в посилку з вашими проявленими негативами.